Hamilelik dönemi kadınların en hassas oldukları dönem. Fiziksel olduğu kadar ruhsal değişikliklerde olur bu dönemde. Vücuttaki değişiklikler yeni ihtiyaçlar doğurur. Genişleyen karın normal kıyafetlerine sığmaz olur artık. Aynı durum iç çamaşırlar içinde geçerlidir. İçinizde büyüyen bebeğiniz karnınızı genişlettikçe, süt ile dolan göğüsleriniz büyüdükçe kullandığınız iç çamaşırlarınızın da bu değişime ayak uydurması gerekir.

ELIJA, hamile giyimindeki uzun yılların vermiş olduğu tecrübelerini şimdi iç giyim sektörüne de taşıyor. Geniş ürün yelpazesi ile bu hassas döneminizde rahat etmenizi sağlayacak iç çamaşırları üretiyor.

Türkiye' de yabancı olduğumuz bu konuda ürün çeşidi ile sektörde tek olan ELIJA LINGERIE, önceliği sizlere rahatlık ve destek vermek olan, tamamen doğal materyallerden üretilen iç giyim ürünlerinin yanı sıra kadınların hamilelik dönemlerinde sıklıkla rastladıkları sırt ve bel ağrılarını hafifletip engelliyen taşıyıcı, destekleyici bantlı külotları, taşıyıcı bel bandı ve korseleri ile doğumdan önce ve sonra vücudunuzun formunun korunmasına yardımcı oluyor. Bunun yanında hamile kadınların evde ve spor yaparken giyebileceği çok şık eşofman, tayt, gecelik, sabahlık gibi ürünlerde firmanın uzmanlık alanına giriyor Firmanın ürünleri, geniş ihracat potansiyelinin yanı sıra iç piyasada da seçkin hamile,bebek mağazaları, seçkin iç çamaşırı mağazalarında satışa sunuluyor.

HS TEKSTİL TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
TAAHHÜT EDİLEN SERMAYE 100.000,00 TL
ÖDENMİŞ SERMAYE 100.000,00 TL
MECİDİYEKÖY VERGİ DAİRESİ 464 051 6654
TİCARET SİCİL NUMARASI 649101
MERSİS NUMARASI 046 405 1665 40 0012
KEP ADRESİ hstekstil@hs02.kep.tr
Top